Yaşam

İyi Adamın 10 Günü Neden Çıkmadı? The Good Guy’ın 10 Günü Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak?

Netflix, üçlemenin ilk filmi olarak tanıtılan 10 Days of Enough Man’in ilk fragmanını yayınladı! İyi Adamın 10 Günü filmi konusu ve uyum ekibiyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Nejat İşler, Nur Fettahoğlu, Esra Ronabar, Şenay Gürler, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan ve Barış Falay gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmi seyirciler merakla bekliyor. Pekala, Heteroseksüel Adamın 10 Günü neden yayınlanmadı ve ne zaman yayınlanacak?

Detaylar burada

Mehmet Eroğlu’nun 2019 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanan Temiz Adamın 10 Günü filmi başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti.

Geçtiğimiz günlerde Netflix tarafından yayınlanan 10 Days of Enough Man tanıtımı ve filmin konusu da izleyenlerin heyecanını artırmıştı.

Mehmet Eroğlu’nun yazdığı İyi Bir Adamın 10 Günü filminin konusunu, oyuncu kadrosunu, diğer kitaplarını ve fragmanını bir önceki haberimizde derlemiştik. ?

The Good Guy’ın 10 Günü Ne Zaman ve Nerede Gösterim Yapacak?

Netflix, 10 Days of the Good Guy filminin 10 Şubat 2023’te vizyona gireceğini duyurdu. Ancak film hala Netflix’te yayınlanmadı.

İyi Adamın 10 Günü Neden Çıkmadı?

Konuyla ilgili yapım şirketi, oyuncular veya Netflix’ten henüz bir açıklama gelmedi. Ancak ülkemizde yaşanan yıkıcı deprem ve milli yas nedeniyle filmin vizyon tarihinin ertelendiği tahmin ediliyor.

beytussebaphaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu