Haber

Kilisli siyasetçilerden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

AK Parti Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan ve AK Parti İl Başkanı Murat Karataş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Dülger, yaptığı açıklamada, Türkiye’nin iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişime uyum sağlayan yazılı ve görsel medya, sosyal medya ve internet haberciliği alanlarında dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer aldığını kaydetti.

Dülger, basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

Başkan Ramazan ayrıca, basın mensuplarının her türlü katı kurallar çerçevesinde, yılmadan, yorulmadan ve mesai kavramını gözetmeden haberin peşine düştüğünü ifade etti.

Ramazan, mesleklerini büyük bir sorumluluk duygusuyla, basın etiğine uygun ve kamu yararını gözeterek icra eden tüm yerel ve ulusal basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

AK Parti İl Başkanı Karataş, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

“Demokratik değerleri gözeten, kişilik haklarına saygılı ve toplum yararını gözeten yayınlarla her koşulda kamuoyunun doğru bilgilenmesine katkıda bulunan, emek veren basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz. karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen özveri ve fedakarlıkla görevlerini yerine getirmeye çalışıyorlar.Başarılar diliyorum.”

haberbiga.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu