Haber

SADAT krizi: TV100’ün sahibiyle görüşen Kılıçdaroğlu, ihraç edilen 3 çalışanın işe iadesini istedi

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun TV 100’de konuk olduğu programda kapısına kadar giderek paramiliter örgüt olmakla ve seçim güvenliğini tehlikeye atmaya teşebbüs etmekle suçladığı SADAT reklamının ardından başlayan tartışma devam ediyor. .

Kılıçdaroğlu’nun “Aklınızı alırım paramiliter kalıntılar, kimi tehdit ediyorsunuz!” Tepkisinin ardından TV100 Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven’in bugün Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiği ortaya çıktı.

TV100.com’un haberine göre Kılıçdaroğlu-Gülseven görüşmesi 1 saat 15 dakika sürdü. Kılıçdaroğlu, “yayın kazası olduğunu” vurgulayarak, olaydan sonra işten çıkarılan üç çalışanın işe iadesini talep etti. Kılıçdaroğlu, “Böyle bir yanlışlık yüzünden o üç arkadaşımızın işsiz kalmasına gönlüm el vermiyor. Lütfen sıkıntıya girmeyecekse arkadaşlarımızın işlerinin başına dönün. Onlarla konuşun selamımı iletin. Lütfen yapmayın” dedi. Böyle bir şey yüzünden kimse işsiz kalmasın.”

Görüşmede Necat Gülseven, tv100’ün tüm kümelere eşit uzaklıkta olduğunu belirtti. CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Son durum bir talihsizlik. Bunlara kapılmayın” dedi. (HABER MERKEZİ)

haber-cumayeri.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu