Yaşam

Sevgilisinin Erkeklerle Kadınlarla Konuşmuyormuş Gibi Konuşmamasını İsteyen Adam Saçını Kestirdi!

Sosyal medyada adını vermek istemeyen bir kullanıcı, kız arkadaşının yakın erkek arkadaşlarıyla buluşup konuşmasını istemediğini söyleyerek; Eğer yapmazsa ondan ayrılacağını söylediğini paylaşarak yardım istedi. Genç bayan, erkek arkadaşının bunu yaparken başka kadınlara mesaj attığının da altını çizdi. Bakalım siz ne düşünüyorsunuz… Detaylar içeriğimizde.?

Not: İçerikte kullanılan tüm görseller temsilidir. Hikaye; Anlaşılırlık, akıcılık ve yerelleştirme açısından çevrilmiş ve revize edilmiştir.

Kaynak:https://twitter.com/ask_aubry/status/…

Geçtiğimiz günlerde ismini vermek istemeyen bir sosyal medya kullanıcısı, erkek arkadaşının sosyal medya hesaplarındaki tüm erkekleri silmesini istediğini açıklayarak yardım istedi.

Dilerseniz size olanları olduğu gibi aktaralım…?

“Erkek arkadaşım (22) sosyal medya hesaplarımdaki tüm erkekleri silmediğim için benden(21) ayrılmak istiyor.”

“Neredeyse 1,5 yıldır birlikteyiz ve erkeklerle arkadaş olmamı istemiyor.”

“Bir noktada onu anlayabiliyorum. Pek çok erkek bu şekilde düşünüyor çünkü ‘erkeklerin kafası’ böyle çalışıyor.

“Ancak hiçbir erkek arkadaşımla böyle bir geçmişim olmadı. Bu arkadaşlarla büyüdük ve hatta bazılarını liseden beri tanıyorum ve onları yakın arkadaş olarak görüyorum.”

“Sırf o hoşlanmadığı için erkek arkadaşlarımla görüşmeyi bıraktım. Onları görüyorsam, ki bu çok nadirdir, kesinlikle bir arkadaş grubu toplantısı falandır.”

“Erkek arkadaşım geçen yıl gönderdiğim tüm Snap mesajlarına bakmak istedi. Evet, orada erkek arkadaşlarım da oldu ama neredeyse yüzde 75’i bana cevap bile vermedi.”

“Yani yürümeye niyetleri varsa neden mesajımı görüp geçip gitsinler ki? Instagram’da hikaye yayınlamak gibi düşünebilirsiniz. Sadece kayarak geçtiler.

“Ama sosyal medya hesabımda bu kadar çok erkek olmasından bıktığını ve onu gerçekten önemsiyorsam arkadaşlarımı silmem gerektiğini söylüyor.”

“Aslında, onu önemseseydim, bunun hakkında iki kez düşünmem gerekmezdi.”

“Onun yetiştirilme tarzını ve zihniyetini anlayabiliyorum ama bu kadar insanı hayatımdan çıkarmamı ve eğer yapmazsam beni bırakmamı istemesi bence onun için çok fazla.”

“Ayrıca sosyal medya hesabında epeyce kadın var ve ben onların anlattıklarına bizzat şahit oldum.”

“Ona bunu sorduğumda, ‘yetişmekten’ bahsettiğini söylüyor.”

“Şimdi söyle bana, onun isteklerini yerine getiremiyor muyum yoksa istekleri çok mu mantıksız?”

Birçok sosyal medya kullanıcısı bu duruma tepki gösterdi:

Erkek arkadaşlarını silmeni istiyorsa kız arkadaşlarını da silmeli. Bu ona mantıksız geliyorsa, bunu yapması da mantıksız.’

“Kaç. Hemen kaç. Bu kadar kendine güveni olmayan bir adam eninde sonunda sana herkesle konuşmayı bırakmanı söyleyerek hayatını kontrol etmeye çalışacaktır.”

“Hile yapacak. Bu kesin. Hâlâ hile yapmıyorsa.”

“Onu bırak.”

“Duygusal taciz böyle başlar. Onu tüm arkadaşlarından ayırın. Sonra ailesi var. Parasını kontrol edin, hamile bırakın ve çocuklarınıza bağlayın…”

haberbesikduzu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu