Yaşam

Rubato konserlerinde depremzedelere yardım

Rubato konserlerinde depremzedelere yardım

BURSA – Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün tarafından kurulan Küme Rubato Bursa’da sahne aldı. Rubato grubunun solisti Özer Arkun, Rubato grubu olarak önümüzdeki 6 ay boyunca verecekleri konserlerden elde edecekleri gelirin bir kısmını depremzede ailelerine göndereceklerini ifade ederek, emeği geçen tüm Bursalılara teşekkür etti. bu vesileyle konsere eşlik etti.

Bursa’da sahne alan ünlü grup Rubato, Bursalı hayranlarına mükemmel bir gece yaşattı. Usta grup albümlerindeki müziklerin yanı sıra klasik cover’lar da seslendirdi. Samimi ve içten tavırlarıyla bir kez daha gönülleri fetheden Rubato, ‘Aman Allah’, ‘Mahkum’, ‘Yıkıldım’ gibi popüler olan tüm müzikleri Bursalılar için seslendirdi.

Konserlerde depremzedelere yardım

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, önümüzdeki 6 ay boyunca verecekleri konserlerin gelirinin bir kısmını depremzede ailelerine göndereceklerini belirterek, “Zor günlerden geçiyoruz. zor günler yaşanıyor.öncelikle geçmiş olsun hepimize tüm ülkeye hani biz böyle durumlarda sahneye çıkmak çok zor geliyor ama arkadaşlarla böyle bir karar aldık.planlıyoruz. önümüzdeki 6 ay boyunca çaldığımız konserlerin gelirlerinin bir kısmını depremden etkilenen arkadaşlarımıza göndermek ve onlar için bir şeyler toplamak. sonu.Senin burada olman çok değerli.Burada olduğun için çok teşekkür ederim.Yeter ki varsın, iyi ki buradasın, rica ederim, gururlusun.’ söz konusu.

Konser sonunda Bursa’da olmaktan keyif aldıklarını söyleyen grubun solisti Özer Arkun, Bursa’da mükemmel bir gece geçirdiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu