Yaşam

Şevket Çoruh, Tetikçinin Oğlu’nda Timuçin Esen’in Gerginlik İddialarına Yanıt Verdi!

FOX ekranlarının yeni dizisi Tetikçininoğulları her iki bölümde de iyi bir performans sergilerken, Birsen Altuntaş dizi setinde gerilim olduğuna dair iddiaların olduğunu yazdı. Altuntaş’ın haberi yayınlanırken dizide İskender’i canlandıran Şevket Çoruh, Altuntaş’ın paylaşımına yorum yaparak yanıt verdi.

Henüz 2 bölümü yayınlanmış olmasına rağmen harika senaryosu ve oyunculuğuyla harika bir iş çıkaran Nişancı Oğul’un ekran serüveni oldukça akıcı ilerliyor.

Televizyon dünyasında olup biten her şeyden haberdar olan Birsen Altuntaş, başrollerini Timuçin Esen ve başrollerini paylaştığı dizide her şey yolunda görünürken dizi setinden bilgi aldığını yazdığı bir yazı yayınladı. Şevket Çoruh’un muhteşem bir uyumu vardı.

Birsen Altuntaş’ın tezine göre Tetikçinin Oğul setinde Korkmaz’ı canlandıran Timuçin Esen’in senaryosundan çekim yerlerine kadar her şeye dahil olması, kendisi ve ortağı Şevket Çoruh arasında gerilim yarattı.

Altuntaş iddialardan setten sızan bilgilerden haberdar olduğunu belirtirken dizinin yönetmeni Şevket Çoruh bu iddialara yanıt verdi!

Altuntaş’ın haberini “Hıhıhıııııı ne oldu bana hiç söylemeseydin” şeklinde yorumlayan Çoruh, iddiaları böyle yalanladı.

Nitekim böylesine yeterli bir çalışmanın tatsız olaylarla kesintiye uğramamış olması bizleri sevindirmiştir.

Şevket Çoruh gerçekten yüreğimize su serpti!

Acaba Birsen Altuntaş bu yoruma cevap verecek mi?

haymanaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu